Czy kiedykolwiek myślałeś, że jak wiele pieniędzy można zarobić tylko przez dokonanie jednego postu na swoim blogu. Jeśli nigdy tego nie robiłeś to pozwól mi powiedzieć, że jest to możliwe, aby zarabiać pieniądze z bloga.

To naprawdę nie jest tak trudne do zarabiania pieniędzy online. Istnieje wiele blogerów, którzy odnieśli sukces w zarabianiu na swoich blogach. Tak więc, nadszedł czas, aby wypróbować nowe sposoby zarabiania pieniędzy.

Istnieją dwa główne sposoby zarabiania na swoim blogu, pierwszy to marketing afiliacyjny, a drugi to monetyzacja.

Marketing afiliacyjny

Jeśli jesteś blogerem i chcesz zarabiać na swoim blogu, to marketing afiliacyjny jest najlepszym sposobem. Marketing afiliacyjny jest sposobem, przez który bloger zarabia pieniądze poprzez skierowanie kogoś do zakupu produktu z witryny.

Na przykład, jeśli jesteś blogerem i chcesz zarabiać na swoim blogu, możesz skierować przyjaciela do zakupu produktu z Twojego bloga. Gdy on kupi produkt z Twojego bloga, Ty zarobisz trochę prowizji od sprzedaży.

Główną zaletą marketingu afiliacyjnego jest to, że jest on darmowy i nie potrzebujesz żadnej strony internetowej ani domeny.

Nie musisz też niczego kupować. Wystarczy napisać post i umieścić w nim link do produktu. Gdy ktoś kliknie w ten link, firma zapłaci Ci określoną kwotę pieniędzy.

Najlepszą częścią marketingu afiliacyjnego jest to, że możesz zacząć już od 1$ i możesz zarobić dużo pieniędzy.

Monetyzacja

Jeśli nie chcesz używać marketingu afiliacyjnego, to możesz zmonetyzować swojego bloga. Jeśli masz bloga o urodzie lub modzie, możesz go zmonetyzować.

Jest wiele firm, które płacą pieniądze osobom, które mają popularnego bloga. Płacą im za promowanie swoich produktów i usług.

Istnieje wiele firm, które płacą pieniądze ludziom, którzy mają popularny blog. Płacą im za promowanie swoich produktów i usług.

Niektóre z tych firm to:

Amazon

Google Adsense

Facebook Ads

Reklamy Bing

Zapłacą Ci określoną kwotę za każdą odsłonę, wrażenie i kliknięcie.

Wnioski:

Tak więc, to były dwa główne sposoby zarabiania pieniędzy z bloga. Te metody są darmowe i nie potrzebujesz żadnej strony internetowej ani domeny.