Youtube jest największym na świecie serwisem udostępniania filmów, miliony ludzi używają go do udostępniania swoich filmów na YouTube. Jeśli chcesz zrobić film na youtube i przesłać swój film na youtube to musisz wiedzieć, że trzeba mieć profesjonalny aparat telefoniczny, aby zrobić film na youtube.

Do tworzenia wideo na youtube, trzeba mieć potężny aparat, bo jeśli jakość wideo jest niska to są duże szanse, że twój film zostanie odrzucony. Obecnie istnieje wiele aplikacji aparatu dostępne w playstore, ale nie można powiedzieć, że wszystkie z nich są dobre.

Tak więc, jeśli chcesz zrobić wideo na youtube za pomocą aparatu telefonu, to musisz wybrać odpowiednią aplikację i aparat. Dziś będziemy rozmawiać o jednym z najlepszych aplikacji aparatu, który będzie zrobić wideo na youtube za pomocą aparatu telefonu.

Jest to najlepsza aplikacja, która została zaprojektowana przez samego Google i jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida i iOS. W tej aplikacji możesz przechwytywać zdjęcia, filmy i notatki głosowe. Istnieją dwie główne cechy tej aplikacji, która jest najlepsza, a jednym z nich jest to, że nie trzeba płacić żadnej kwoty, aby utworzyć wideo na youtube, ponieważ jest to wolne do wykorzystania.

Ma kilka innych niesamowitych funkcji, takich jak, można nagrać swój głos podczas odtwarzania wideo. Możesz również udostępnić swoje utworzone filmy z przyjaciółmi i rodziną. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z playstore lub można ją zainstalować za pomocą przeglądarki mobilnej.

Jeśli nie wiesz jak zrobić film na youtube to jest to całkiem proste. Musisz tylko wykonać kilka podstawowych kroków i zrobisz świetny filmik.

Krok 1:

Otwórz aplikację i wybierz opcję “Utwórz nowe wideo”.

Krok 2:

Teraz zobaczysz następujący ekran, w którym będziesz mógł wybrać temat swojego wideo.

Krok 3:

Wybierz pożądany czas trwania swojego wideo.

Krok 4:

Po wybraniu czasu trwania, następnym krokiem jest wybór pożądanej rozdzielczości. Otrzymasz również opcję wyboru lokalizacji swojego filmu.

Krok 5:

Teraz będziesz mógł wybrać motyw swojego wideo.

Krok 6:

Będziesz miał również możliwość dodania tytułu i opisu.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące tego artykułu to możesz mnie zapytać w sekcji komentarzy.