Zrobiłeś już wiele filmów, a teraz nadszedł czas, aby zrobić własną grę. Jeśli myślisz, że jak zrobić grę wideo, to jesteś we właściwym miejscu. W tym poście, będę dzielić się z wami kilka skutecznych porad i wskazówek, aby zrobić własną grę.

Zrób to interaktywnie

Najlepszym sposobem na zrobienie gry jest stworzenie interaktywnej gry. Na początku będziesz musiał zrobić grę, która nie ma interakcji, ale później możesz dodać do niej interakcję. Możesz stworzyć grę, która obejmuje wiele pytań i odpowiedzi, gdzie użytkownik będzie musiał odpowiedzieć na każde pytanie, klikając poprawną odpowiedź.

Dodaj więcej funkcji

Jeśli myślisz, że jak zrobić grę, to możesz dodać w niej więcej funkcji. Możesz stworzyć grę, która ma temat i można dodać różne znaki do niego. Dzięki temu będzie ona bardziej interesująca dla widzów.

Dodaj integrację z mediami społecznościowymi

Na początku nie jest konieczne, aby Twoja gra miała integrację z mediami społecznościowymi. Jeśli dodałeś tę funkcję, to przyciągnie ona więcej osób w kierunku Twojej gry.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych porad i wskazówek, jak zrobić grę. Tak więc, jeśli planujesz zrobić grę, to jestem pewien, że dostaniesz trochę pomocy z tych wskazówek.