Vlogowanie to najprostszy sposób na dzielenie się swoimi poglądami ze światem. Jeśli chcesz zrobić wideo i chcesz podzielić się swoimi poglądami ze światem, to pierwszą rzeczą, która uderzy w twój umysł, jest zakup dobrej kamery. Dzisiaj omówię 7 najlepszych kamer do vlogowania, które można kupić dzisiaj.

Kamera

1. Canon EOS Rebel T6 DSLR Camera

Canon EOS Rebel T6 jest jednym z najlepszych aparatów DSLR klasy podstawowej. Jeśli szukasz lustrzanki dla początkującego to jest to idealny wybór dla Ciebie. Powodem jego popularności jest szeroki zakres funkcji i doskonała jakość obrazu.

Ten aparat jest dostępny zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Ma doskonałą jakość obrazu i jest to jeden z najlepszych aparatów na rynku.

Cechy

Jest to kompaktowy aparat z dużym czujnikiem obrazu o rozdzielczości 16,2MP. Posiada również prędkość ISO do 12800. Jego dwutrybowy wyświetlacz LCD oferuje szybki przegląd zdjęć i filmów.

Posiada szerokokątny obiektyw 24mm, który świetnie nadaje się do zdjęć z bliska. Aparat wyposażony jest w nowy ekran dotykowy iFCL/iSCL, który zapewnia łatwą kontrolę nad aparatem.

Pros

– Jest to idealny aparat dla początkujących.

– Jest kompaktowy i przenośny.

– Ekran LCD jest świetny do przeglądania zdjęć i filmów.

Wady

– Bateria wystarcza tylko na 1 godzinę.

– Nie jest to bardzo potężny aparat.

2. Nikon D3300 DSLR Camera

Nikon D3300 to kolejna dobra lustrzanka, która jest popularna wśród amatorów i profesjonalistów. Ma maksymalną szybkość migawki 1/4000 s, a także ma szybki autofokus.

Czujnik CMOS 24,3MP ma szybką prędkość zdjęć seryjnych 4fps i może również strzelać filmy Full HD 1080p. Ten aparat jest świetny dla tych, którzy szukają kompaktowego aparatu.

Cechy

Posiada 24.3MP sensor CMOS, który jest świetny dla zdjęć o wysokiej rozdzielczości i niskim poziomie szumów. Posiada również tryb D-Movie, który pozwala na nagrywanie filmów.

Ma maksymalny czas otwarcia migawki 1/4000 s i najszybszy autofocus 0,03 sekundy. Aparat ten świetnie nadaje się do robienia zdjęć w warunkach słabego oświetlenia.

Obiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym to duży plus tego aparatu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają kompaktowego aparatu z szerokokątnym obiektywem.

Plusy

– Jest to jedna z najlepszych lustrzanek cyfrowych.

– Posiada szerokokątny obiektyw.

– Ma świetny wyświetlacz LCD.

– Jest to szybki aparat.

Wady

– Jest trochę ciężki.

3. Panasonic Lumix DMC-TZ7 Aparat cyfrowy

Panasonic Lumix DMC-TZ7 to potężna lustrzanka, która jest jednym z najlepszych aparatów dla tych, którzy szukają lustrzanki.